Україна є країною, в якій щороку збирають найбільший в Європі урожай кукурудзи без ГМО. Сільськогосподарська інфраструктура країни представлена в основному великими сільсько-господарськими фермами та угіддями, що дозволяє контролювати якість зерна, що вирощується.

 

ПЛОЩА ВИРОЩУВАННЯ

Якісна сировина є основою будь-якого успішного виробництва. Нам пощастило бути розташованими в самому центрі України, що надає нам переваги при виборі постачальників кукурудзи. Черкаська, Полтавська, Кіровоградська, Київська та Чернігівська області є провідними постачальниками кукурудзи не тільки для всіх підприємств нашої країни, а й для зарубіжних партнерів. Вигідне розташування дозволяє нам безперебійно протягом року отримувати якісну сировину від сільськогосподарських підприємств. Ми дуже цінуємо нашу репутацію виробника, тому проводимо ретельний аналіз сировини, що отримуємо та використовуємо в виробництві. За довгі роки співпраці ми обрали лише перевірених та чесних постачальників, що розділяють наші цінності і прагнення, а також як і ми бажають розвиватися та вдосконалюватися. Тому ми впевнені в тому, що наші покупці та клієнти отримують якісну продукцію та сприяють розвитку агробізнесу України.

 

ЯКІСТЬ КУКУРУДЗИ

ТОВ «АЛЬТЕРА АЦТЕКА МІЛІНГ УКРАЇНА» контролює якість сировини та продукції на всіх єтапах виробництва за допомогою власної атестованої лабораторії, що має найновітніше обладнання, кваліфікований персонал та керується в своїй роботі процедурами европейского зразку. Якість кукурудзи залежить від багатьох факторів, а саме: місцевості, де вона була вирощена, процесу сушіння та зберігання, від виду гібриду, погодних умов сезону та інших. Але наша компанія висуває постачальникам суворі вимоги, щодо якості кукурудзи та контролює їх дотримання. Ми працюємо лише з постачальниками, що використовують в своїй роботі безпечні добрива, та підтверджують відсутність ГМО в зерні, що постачається.