ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ ПЕРВАГИ ТА МОЖЛИВОСТІ МІЖНАРОДНОЇ КОРПОРАЦІЇ

Мексиканська міжнародна корпорація GRUMA є світовим лідером у виробництві кукурудзяного борошна, тортиллі та інших різноманітних хлібних виробів у всьому світі.

GRUMA досягла виняткового розвитку в усьому світі, зокрема в Америці, Європі, Азії та Океанії, маючи 79 виробничих підприємств та бізнес в 112 країнах світу, зі своїми світовими брендами, MASECA та MISSION, а також великим різноманіттям місцевих брендів.

Завдяки інноваціям та використанню новітніх технологій, GRUMA розширила асортимент продукції та перелік послуг, що надаються, щоб задовольнити різні сфери життя, враховуючи при цьому культуру та потреби своїх клієнтів та споживачів у всіх країнах, де вона здійснює свою діяльність.

GRUMA завжди була відома як компанія з сильним підприємницьким баченням та здатністю проникати в ті куточки світу, де б вона стала успішною діловою організацією, орієнтованою на поліпшення якості життя своїх клієнтів.

GRUMA є соціально відповідальною компанією, яка підтримує розвиток суспільства країн, в яких вона має бізнес, пропонуючи високоякісну продукцію, яку може собі дозволити кожна сім’я, створюючи робочі місця, реінвестуючи прибутки, впроваджуючи екологічно безпечні практики та постійно вдосконалюючись, стимулюючи таким чином постійне власне зростання.

З часу свого заснування 65 років тому, GRUMA, маючи чітке бачення стабільного зростання, та зосереджуючись на новітніх технологіях, вдосконаленій інфраструктурі та оновленій стратегії, має оптимістичний прогноз щодо майбутнього та прагне до побудови нового етапу, в якому принципи та цінності сформовані зараз, сприятимуть досягненню цілей, що плануються в майбутньому.

 

 

ПРОФІЛЬ КОМПАНІЇ

 

ТОВ «АЛЬТЕРА АЦТЕКА МІЛІНГ УКРАЇНА» – один з найбільших в Україні виробників кукурудзяної крупи та борошна. З квітня 2010 року компанія є частиною корпорації GRUMA, світового лідера у виробництві кукурудзяного борошна і тортільї. На сьогодні компанія «АЛЬТЕРА АЦТЕКА МІЛІНГ УКРАЇНА» є сучасним підприємством з розвиненою інфраструктурою і високо кваліфікованим персоналом, що постійно розвивається.

Компанія орієнтується у своїй роботі на світові розробки в галузі переробки зерна кукурудзи і виробництві харчових і кормових продуктів. Якість та безпека нашої продукції підтверджена сертифікатом BRС (група А), а також довірою і багаторічним співробітництвом як з вітчизняними, так і закордонними підприємствами та компаніями.

 

ЦІННОСТІ

  • ЧЕСНІСТЬ: Ми несемо повну відповідальність за нашу роботу та її результати і віримо в те, що так роблять й інші.
  • ДОСКОНАЛІСТЬ: Ми прагнемо до найвищої якості продукції, досконалості робочого процесу та кваліфікації персоналу. Ми встановлюємо стандарти, якими можемо пишатися, постійно удосконалюючи їх.
  • СПІВРОБІТНИЦТВО: Ми будуємо міцні відносини на основі розуміння потреб наших споживачів, клієнтів і постачальників. Ми ставимося один до одного з чесністю і повагою.
  • ТУРБОТА:  Ми забезпечуємо наш успіх, піклуючись про благополуччя наших споживачів, партнерів і навколишнього середовища, шляхом зростання і взаємної підтримки.

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Кожна компанія має особливі характеристики, що роблять її унікальною. Ось наші:

  • Гнучкість: нам подобається бути гнучкими. Ми зацікавлені краще зрозуміти, що потрібно нашим клієнтам і адаптувати нашу продукцію відповідно до їхніх вимог.
  • Ентузіазм: ми захоплюємося тим, що ми робимо. Ми любимо робити важливі речі та насолоджуємось цим!
  • Досвід: ми прагнемо стабільності. В ТОВ «АЛЬТЕРА АЦТЕКА МІЛІНГ УКРАЇНА» немає частої зміни співробітників. Наші керівні посади займають працівники, які часто мають до 25 років досвіду роботи. Отже, коли молодий співробітник входить до нашої сім’ї, для нього завжди є стимул для успішного розвитку в майбутньому.
  • Удосконалення: ми завжди прагнемо вдосконалення. Ми вважаємо, що світ змінюється занадто швидко, щоб залишатися на місці.